29 oktober - VIVES campus - Brugge

Wie komt er nog naar W4W 2030?

Enkel deelnemers die uitdrukkelijk toestemming gaven verschijnen in deze lijst. Deze lijst is dus mogelijks niet volledig.


Nico Acke (GREENYARD FROZEN)
Freya Ameye (Howest student HR Support)
Aline Anne (Howest)
Geert Anthierens (Provinciebestuur West-Vlaanderen)
Marie Assez (SBS SkillbuilderS)
Klaas Ballegeer (Dienst Werk - Stad Gent)
Dries Ballyn (IDEA Consult)
Sofie Bamelis (VIVES)
Fleur Barbery (Vives Kortrijk)
Sophie Beckers (OCMW Oostende)
Johan Beernaert (ACV Openbare Diensten)
Gerd Bellemans (id punt)
Emmanuelle Bernolet (VDAB)
Barbel Beyens (VDAB)
Walter Bilcke (Sowepo vzw)
Bernard Billiet (Scholengroep Impact)
Pieter Blaton (Constructiv)
Kurt Boelens (Gemeente Oostkamp)
Dominique Bogaert (POM W-VL)
Hendrik Bogaert (Kamer van Volksvertegenwoordigers)
Nadia Bolleire (De Blauwe Lelie - OCMW Brugge)
an bondue (Ardo)
Anna Boonants (Opleidingscentrum Familiezorg West-Vlaanderen)
An Boone (POM WEST-VLAANDEREN)
Fred Boone (Samenlevingsopbouw W Vl vzw)
Evelien Bossuyt (Mobiel 21)
Fréderic Bostyn (Actum Services)
hilde bouckenooghe (Groep INTRO)
Chris Bourgois (Introduce)
Lowie Bradt (Introduce)
Veerle Breemeersch (Footstep vzw)
Bram Bruggeman (POM West-Vlaanderen)
Ellen Bruynoghe (POM West-Vlaanderen)
Veronique Buekers (SBM)
ann Bulcaen (RTC West-Vlaanderen)
Tessa Byn (psychosociaal revalidatiecentrum De MaRe)
Celine Callebert (Howest)
Kurt Callewaert (HOWEST University of Applied Sciences (Hogeschool West-Vlaanderen))
xander callewaert (vives)
Arno Cardon (Vives Hogeschool)
Myriam Carlier (Dienst Werk Stad Gent)
Windy Carlu (INTRODUCE)
Nele Caus (N-VA Brugge)
Benny Chaerle (ACV West-Vlaanderen)
machteld claerhout (stad Kortrijk)
Francis Claeys (Mera-Claeys bvba)
Pascale Cockhuyt (Vzw Wieder)
Evelyne Coene (PepsiCo Veurne)
Ton Coenen (Stann bv)
Joachim Commeene (JobRoad iVZW)
Caroline Copers (ABVV / SERV)
Magali Corion (VDAB)
cientia cornille (Jan Yperman Ziekenhuis)
Ariane Coryn (SD Worx Career Solutions)
Sofie Coudeville (Economisch Huis Oostende)
Dieter Coussée (Voka West-Vlaanderen)
Hannelore Coussement (Alpro)
Sarah Crampe (Zorgvereniging Brugge)
Johan Cremery (J H L Consultancy)
Cil Cuypers (Spitsregio Leuven/Toekomstforum HV)
Patrick Daels (Het Borduurbedrijf gcv)
Nico Daenens (Dienstenaanhuis)
koen dalle (Viro vzw)
wim david (ACV West-Vlaanderen)
Inge De Bal (Uitgeverij Vanden Broele)
Jean de Bethune (Provincie West-Vlaanderen)
harald de beuf (de werkmerkwerker)
Daphné Deblieck (PZ Maldegem)
Leslie De Brakeleer (Constructiv)
Sien De Bree (Accent Jobs)
Marthe Debrouwere (POM West-Vlaanderen)
Diane Debruyne (Howest)
Jo De Bruyn (HOGENT)
Louisa Decadt (Vives Kortrijk)
Mia Decaestecker (4 Werk)
Matthias De Caluwe (Horeca Vlaanderen)
Piet Decaveele (ACV - CSC METEA)
Karen De Clercq (Randstad)
Sofie Declercq (SBB Accountants & Belastingconsulenten)
Sara De Coster (IGW)
Annelies Decuyper (Wisl)
Roland Deduytsche (GASD)
Amber Defebere (Vives)
Joost Degrande (Liantis)
Eva Degryse (POM West-Vlaanderen)
Caroline Deiteren (UNIZO)
Henk Dejonckheere (Alimento Groep)
Danielle Dekandelaer (BCube Air Cargo Belgium BVBA)
Erik De keersmaecker (Sedus)
Luc De Ketelaere (Syntra Vlaanderen)
yves dekeyser (nh hotels)
Thijs Deklerck (Acerta Sociaal secretariaat)
Charlotte De Laere (Zeemanshuis Godtschalck)
Johan Delaere (werkers)
Els Delaey (Home Maid)
Thierry Delempierre (Unique NV)
Alexia De Leyn (Vives hogeschool)
Bart Delrue (bvba DELFA)
Chris De Meulemeester (De Meulemeester Christiaan)
annelies demyttenaere (vzw Oranje)
Diter Den Baes (scholengroep mandel en leie)
Fien Denijs (Sportwerk Vlaanderen)
Lore Denys (emino)
Virginie De Nys (DHL Express)
Kenneth De Potter (VIVES / Signal C)
Sien Depouvre (W13)
Henk Deprez (ABVV Metaal)
Ignace Dereeper (Bod)
Guido De Roo (POM West-Vlaanderen)
Maxim Deryckere (vind!)
Mike Deschamps (PROBIS Group)
Charlotte Desimpelaere (VDAB)
Birgit Desmet (Skylux NV)
Dirk Desmet (Buro Modern)
Hans Desmet (ACV-CSC Metea)
luc desmet (Footstep vzw)
Tamara Desmet (Liantis)
Nele De Spiegeleer (Cevora)
Lieven Detavernier (vzw Mariënstede)
charles Develtere (Vives)
Jan De Visschere (DEVI COACHING BVBA)
Carl Devos (UGent)
Tom De Vos (id punt)
laurens dewagter (clw kta Brugge)
Francine DEWALSCH (Senioren Advies Raad Brugge)
Karline De Wilde (SFTL)
Thomas De Winter (Rexel Belgiuù)
Gert De Wint (EDUplus)
Eline De Wispelaere (vind!)
Annick De Wulf (VFU (Vormingsfonds voor Uitzendkrachten))
Katrijn De Wulf (Manpower Group)
Marijn Dhaenens (PVO)
Michelle D’haveloose (Vives Hogeschool Kortrijk)
Marieke D'hoop (TUA West)
Annick Dillen (Talent in Motion Healthcare)
Eric Dings (Ex-Stra)
Hans Dobbelaere (WES)
Nele Dobbelaere (Verhelst Aannemingen)
Rudy Dobbelaere (VZW Binnenstad)
Luc Dr Zaeyer (Footstep)
Marianne Dumez (Welzijnsvereniging Het Dak)
Wouter dumolein (w13)
Mieke Dumont (-)
Deprez Eline (Constructiv)
Patsy Farrazijn (SD Worx Staffing Solutions)
Kim Fontaine (Horecafocus Managementgroup)
Grootaerd Francisca (VDAB)
Noël GERRYN (M.C.Consult)
Ellen Gervoyse (SBSO De Varens)
Leen GILLES (VO Departement Werk en Sociale Economie)
Manderley Gits (FOD Financiën)
Ann Goddeeris (Manpower Group)
Annick Goes (InterWest vzw)
Sarah Goossens (OCMW Oostende)
Stefaan Goutry (Psychiatrisch Centrum Sint-Amandus)
Geert Grillet (TwInsight)
Anke Grooten (Fevia)
Soetkin Gryson (VZW Pietje Pek)
baya guezati (Howest)
Sylvie Gunst (It Makes Sense)
Luc Haelemeersch (Kring zelfst VK NW-VL)
Heidi Hanssens (POM West-Vlaanderen)
Vanessa Haspeel (HaVan Coaching)
Hilde Hemelsoen (Huize Sint-Jozef)
Carmen Henckens (Vonk apb)
Casey Hendrycks (Howest)
Eefje Hernalsteen (POM West-Vlaanderen)
Geert Heylen (Sociaal Fonds Transport en Logistiek)
Kirke Hillewaere (Axintor Interim)
Sofie Himpe (De Poort vzw)
Mieke Hoste (VZW Pietje Pek)
Emmelie Houzet (TUA West)
Liesbeth Huygebaert (POM West-Vlaanderen)
Hans Huyghe (Groep INTRO)
Patrick Huyghe (Syntra West)
Ilse Ilse Bal (Bal&Klein)
Hoflack Isabelle (Montena)
Raf Jacxsens (Sociale Economie Oostende)
Joris Janssen (Ellis)
Devinck John (VDAB)
Delaere Joke (vind!)
paul jonckheere (Stad brugge)
Irina Jung (InterWest vzw)
Bianca Kerkhof (Vokans VZW)
Lenka Kint (VDAB)
Carlos Knockaert (Stad Brugge)
Suzan Krock (GREENYARD FROZEN)
Sara Labath (Agilitas)
Lut Laleman (Stad Brugge)
Marc Lambotte (Agoria)
Hannelore Lammens (ABVV)
Sabine Langbeen (SBSO De Varens)
Dominique Lapiere (De Groene Kans vzw)
Piet Lareu (Mentor vzw)
Jade Leen (Howest)
Virginie Lemay (WVI)
Chinouk Lepeire (Howest)
Fons Leroy (No Jobs - werken anno 2050.)
Lien Leroy (VDAB)
Hanne Leye (Axintor Interim)
Ingrid Lieten (VERSO)
Kim Lievens (POM West-Vlaanderen)
Tom Lingier (ACV West-Vlaanderen)
Herman Lodewyckx (Groen)
Luc Logghe (ACV-CSC METEA)
Vincent Logghe (ZoWe Verpleegkunde)
Michel Loncke (Cobot)
Michèle Lonneville (VDAB)
bo louard (howest)
karolien louf (WZC Sint Anna)
David Maelfait (Acerta)
Jessie Maesen (Verhelst Aannemingen)
karen Maes (TOFAM Oost-Vlaanderen)
Thomas Maes (VIVES Hogeschool kortrijk)
thomas Maes (Vives Hogeschool)
Tine Maes (Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen)
Johan Maeyaert (Maeyaert NV)
Nawal Maghroud (FOD Financiën)
Pol Mandeville (Telealarm Europe GmbH)
Koenraad Marchand (Provincie West-Vlaanderen)
Matthieu Marisse (Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen)
Herbert Matthys (Alimento)
stefaan matton (Pom West)
Geert Meesschaert (Meesschaert & Partners bvba)
Nele Mens (Oranje vzw)
Arnout Messiaen (VIVES)
Arnout Messiaen (Vives)
Els Moeyaert (aze groeninge)
Arifa Mohammadi (Howest)
Marie Monteyne (Sociaal Fonds Taxi & VVB)
Regine Moreel (Mivalti)
Nick MOUTON (Opleidingscentrum Escala)
Vincent Muhr (Volta vzw)
Wim Mussche (Iris)
Katrien Naessens (VIVES - EC Sociale Innovatie)
Mario Naessens (Vormetal)
Wout Naessens (De Poort vzw)
Patrick Naeyaert (VDAB)
Ines Nollet (Vives hogeschool)
Charlotte Olijslagers (Cevora)
Gorik Ooms (HERW!N)
Joshna Paudel (Howest)
Camille Persyn (VIVES)
Roland Poelvoorde (Finisol)
Sabrina Poelvoorde (Mentoring Systems BVBA)
Jonas Polin (Provincie West-Vlaanderen)
Jan Polley (Economisch Huis)
Dominiek Puype (ABVV)
Bart Pynket (VDAB West Vlaanderen)
Veronique Raes (Lokaal bestuur Blankenberge)
Inge Ramboer (CAW Centraal-Westvlaanderen)
De Preter Renate (Wijk-Up interlokale vereniging)
Denisa Rencu (Howest)
Steffi Rijs (VIVES)
Eddy Ringoir (Universitair Ziekenhuis Brussel)
Tamara Roels (ETION vzw)
Véronique Rogiers (ABVV Metaal)
Kathy Rosseel (Daoust)
Lien Ryckbosch (VDAB)
Ymer Sabanaj (Vives)
Caitlin Sabbe (Wereldhuis - Provincie West-Vlaanderen)
Valerie Saman (Actief Interim)
Bernard Samyn (WAAK BW vzw)
Deflo Sander (vzw effect)
Benjamin Schatteman (VOC Opstap vzw)
Philippe Schollaert (WZC De Zilverberg - Roeselare)
Mieke Schollier (ZoWe verpleegkunde)
Frank Scholten (Liantis)
Pascale Schotte (Talentus N.V.)
Jonathan Schuermans (UNIZO West-Vlaanderen)
Jan Segier (Amelior)
Thijs Senesael (Hogeschool Vives)
Danny Sergooris (VDAB)
Peter Serru (Guidea)
inge serruys (Vives)
Wim Seynaeve (VDAB)
Ann Seys (Stann vzw en Stann bv)
Koenraad Sibbens (GTB)
Kim Sinnesael (Ascento (Agilitas Group))
Bercy Slegers (Kabinet Minister Crevits)
Karlien Smets (Provincie Antwerpen)
Mario Snaet (ACV West-Vlaanderen)
Ine Soenen (STAM vzw)
Alain Soenens (effect vzw)
Jorie Soltic (POM Oost-Vlaanderen)
veerle souffreau (IT Care)
Koen Staelens (Mariasteen)
Markus Steinke (Duscholux Belgium NV)
Astrid Stroobandt (HOWEST University of Applied Sciences (Hogeschool West-Vlaanderen))
Ingrid Tahon (POM West-Vlaanderen)
Inge Taillieu (POM West-Vlaanderen)
philippe tavernier (3PT Consult)
Marnix Tolpe (Liantis talent services)
Ann Tousseyn (ZoWe verpleegkunde Brugge-Oostende)
Sabine Traen (POM West-Vlaanderen)
Lieven Trioen (WAAK - ZOWE)
Laetitia Vaernewyck (vives Brugge)
Loes Valcke (Vivaldis Interim)
Bart Vallaeys (De Lovie vzw)
Ann Vanassche (lokaal bestuur Torhout)
Marie Van Caenegem (Vandelanotte)
frank vancauwenberghe (wzc Westerlinde)
Steven Vancraeynest (Woonzorgnetwerk Vincenthove vzw)
Robbie Vandaele (VANDAELE ROBBIE BVBA SCHILDERWERKEN)
Ann Van Damme (Agentschap Integratie en Inburgering)
Dirk Van Damme (OESO)
Koen Vandamme (GTB)
Tiana Vandecappelle (Milcobel)
Trui Vandecasteele (Motena)
Delphine Vandecaveye (POM West-Vlaanderen)
Dirk Vandekerckhove (VDAB)
Jan Vandekerckhove (VIVES)
Brigitte Vandeleene (UNIZO West-Vlaanderen)
Dirk Vandemaele (Auxilios)
Ans Van den Audenaeren (Risesmart Employability)
Jessica Vandenberghe (Zorgvereniging Brugge/ Mintus)
Marc Vandenberghe (ACV-CSC Metea)
Willy Vandenberghe (Joblabo Voeding)
Els Van den Broeck (Mobiel 21)
Kyana Van de Pitte (GTB)
Faustine Vanderbeke (vzw tAlternatief)
Kathleen van der Hooft (Gemeente Knokke-Heist)
Erwin Van der Kelen (Syntra West groep)
Laure Vandermensbrugghe (Cefret)
Jan Vandesande (Flanders Make)
ERIK VAN DEURSEN (ABVV WEST-VLAANDEREN)
Jasmien Vandevoorde (GTB)
Annick Van de Wal (Actief Interim)
Sarah Vandewalle (VDAB)
Eline Vandewiele (Vives Kortrijk)
Joost Van Driessche (Wilde Zwanen BV)
Loes Vandromme (Vlaams Parlement)
Jan Van Dycke (DHL Express)
Tamara Van Dycke (VDAB)
Veerle Van Dyck (Talentus)
Lisa Van Eenhooge (Sociaal Fonds voor de Handel in Brandstoffen)
Conny Van Gheluwe (Sproke)
Joke Van Gheluwe (SyntraWest)
Barbara Van Goeye (SD Worx)
Mieke Van Gramberen (Goestingarchitecten)
patrick Vanhaecke (Skilliant)
Joost Vanhauwaert (ACV West-Vlaanderen)
Andy Vanhaverbeke (Loopbaanexpert.be)
Johan Van Hecke (VDAB)
Sofie Van Hecke (VIVES)
Bart Van Herck (IDEA Consult)
Geert Van Hootegem (HIVA)
Ilse Van Houtteghem (POM West-Vlaanderen)
Guy Vanhoutte (Footstep)
Griet Van Hulle (Sportwerk Vlaanderen)
Arantxa Van Hyfte (Vives)
bea Van Imschoot (Provincie West-Vlaanderen)
Jan Bart VAN IN (Tijdschrift West-Vlaanderen Werkt)
stefan vankerkhoven (Krant van West-Vlaanderen)
SIGRID VAN LANCKER (SINT-ANDRIESZIEKENHUIS vzw)
Charly Vanlatum (Creadomotics)
Ivan Vanlerberghe (Skilliant cvba)
Ciska Van Loocke (Sociaal Huis Oostende)
Sofie Van Loock (Syntra West)
Anne Vanmaercke (VIVES)
Eveline Vanmassenhove (solidariteit voor het gezin)
christ vanneste (ABVV West Vlaanderen)
Lies Vanneste (Daikin)
Tim Vannieuwenhuyse (WAAK)
Christa Van Oostende (Multi Multa VOF)
Veerle Vanoverberghe (BEP Europe NV)
Els Vanparys (Wilde Zwanen BV)
Nathalie Van Praet (Conducta)
Riet Van Rafelghem (Delta Light)
Bieke Vanrenterghem (Wit-Gele Kruis West-Vlaanderen)
Anja vanroose (Vives)
Brecht Vanruymbeke (POM West-Vlaanderen)
Leentje Van Rysseghem (Cevora)
Isabel Vanslembrouck (VIVES)
Else van Soest (EvScom pers en communicatie)
Johan Vansteelandt (ME Technics)
Geert Vansteenkiste (CM Brugge)
Sarah Vansteenkiste (Steunpunt Werk (K.U. Leuven))
Dieter Vanthournout (Book'u)
Geert Van Tieghem (Acerta sociaal secretariaat vzw)
Luc Van Waes (VIVO)
Nick Vanwalleghem (POM West-Vlaanderen)
Dominique Velghe (Provincie West-Vlaanderen)
Petra Vercruysse (vzw groep Ubuntu x 8K)
Nathalie Vereycken (Infinity Jobs)
Carl-Philippe Verfaillie (TriFinance)
Rik Vergote (Acerta HR-dienstengroep)
Tom Verhaegen (Agilitas Group)
Els Verhaeghe (Fotografie Soenen,Verhaeghe & C°)
sigrid verhaeghe (POM West-Vlaanderen)
Ines Verhalle (POM West-Vlaanderen)
Luc Verhalle (Howest)
Ken Verhamme (Howest)
Chris Verheyde (Chris Verheyde)
Hendrik Verkest (Gemeentebestuur Wingene)
Jan Vermast (Haanconsult&Invest)
Josefien Vermeersch (VDAB)
Marleen Vermeire (Howest)
Erik Vermeiren (Acerta)
antoon vermeulen (VDAB)
Rolf Vermeulen (Ubora GCV)
Caroline Verplancke (Koningin Elisabeth Instituut)
Lieselotte Verplancke (Syntra West)
wouter verschaeve (Groep INTRO vzw)
Jemimah Verschoore (Fremach Izegem NV)
HANS VERSTRAETE (De Varens school boor buitengewoon sec onderwijs)
Pieter Verstraete (Licht en Liefde)
joris verwaest (Provincie Antwerpen)
Ludo Viaene (centrum leren en werken)
Heidi Voet (Furnibo)
Mieck Vos (VVSG)
Lindsey Vuylsteke (VDAB)
Vaya Vyvey (POM West-Vlaanderen)
Patricia Waerniers (VIVES)
Christel Walbrou (Huis van de Voeding)
delphine wante (VIVES)
Urbain Wauman (ASSIQUM)
Christophe Willaert (Zeemanshuis Godtschalck)
laurent willem (oranje)
linda wouters (VIVO)
Peter Wyckaert (Engicon NV)
Inschrijven